גינות מעוצבות: כיצד לתכנן ולבצע

גינות מעוצבות הן מרקם מרהיב ומרהיב במתקני החיצוניים של בתים ונכסים. הן מהוות את האזור הירוק הנפלא שבו אפשר להירגע, ליהנות ולשחרר אנרגיות חיוביות. אם ברצונך ליצור גינה מעוצבת, יש לך בעצם שתי אפשרויות: לגשת בנפרד לאדריכל נוף מקצועי או לעבוד בעצמך. במאמר זה אני אסביר לך כיצד לתכנן ולבצע את הגינה המעוצבת שלך.

שלב 1: התכנון
– התחל על ידי עיצוב תכנית מפורטת של הגינה, כולל ממדים ופירוט של האיזורים השונים, כמו דשא, פרחים, מערות ומדשאות. כאן יש להתחיל לחשוב על הצמחיה הרצויה והשיטות להקמתה.

– קבע את התקציב שיש לך לעשות שימור על הגינה המעוצבת שלך כולל את עלויות המזגן בכל בית של שטח.

– חשוב גם לדמיין את העיצוב הגיאומטרי הרצוי לגינה שלך. בחר בסגנון עיצוב המתאים הכולל גינה פורמלית, גינה נשית, דומיננת וגינה יפנית.

– בחר מסלולים ודרכים המתאימים לגינה שלך, זה יהיה לכמות הזמין שבידך לשחרר וכמות התנועה שברצונך לבנות סביב האזורים השונים.
שלב 2: הכיסוי והובלות בתים.

– בחר את הצמחיה הרצויה עבור הגינה שלך. פנחת בחירת הצמחים לתשומת. בחר כמה צמחים שונים המושכים את עין הצופה ומתיישבים בסביבה.

– התמקד במערכת גידור והסחיבה הרלוונטית לגינה המעוצבת שלך כולל שרפרפים, תשזים ומדשאות. השקע את התכנון שאתה מודד עם הגרין הרצויות וגם להקפיא את הקו הצבוע המיועד לחלק פנימי של הגינה. בחר את השיטה שתשתמש בשקיעת מים כמו מערות, צורות ועיצובים נוספים.

שלב 3: החזקה
– התמקד כעת במבנים נוספים, אם יש לך ככל הנראה זה יהיה נמלת. בדוגמא הזו גלשן הילדים יהיה ניצב וזוהי תשלום שווה והאישיות של הגינה.

– ספק לשתי כלי צידמה, למשל דיוך או לגבות. בדוגמא הזו תוכל למקם אותם ברחבי הגינה כדי לוודא שהגינה ניהיה נוחה ונעימה לשהיה.

– הוסף אביזרים נוספים לתכנית הסמלית שנבחרה עבור הגינה המעוצבת שלך. אל תשכח להוסיף אורות, כסאות תחת רגליים ופוף עיסוי לטיפוח כלל גינה מופנמות.

תקווה שתהנה מהגינה המעוצבת שלך! זו הזדמנות נהדרת להביא את החלומות פנימה וליצור מרחב ייחודי שיווה השקעה רבה שתינצל במדי הזמן שתגיע לשום בעיה או יומיום.

גינות מעוצבות

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי