דרוש ממונה בטיחות – פז הון אנושי

כתיבת מאמר בנושא דרוש ממונה בטיחות – פז הון אנושי:

מיליון דולרים לחיים: דרוש ממונה בטיחות בחברת פז הון אנושי

העברת דעתי: מנהלי חברות ומפעלים תעשייתיים יודעים כמה חשובה היא בטיחות בעבודה. בכל יום אנשים מתעבדים בסביבות עם סיכונים רבים שעלולים לגרום לפציעות חמורות או לאובדן חיים. חברות רבות רואות בתחום הבטיחות איזושהי הכנסה עלובה או רבות מנסות לחסוך במהלך התהליך. בצורה כללית, חלק מהסיבות לחוסר דגש על הבטיחות במקום העבודה כרוכות בהיבטי כלכליים ומינימיזציה של עלויות. אך השאלה היא האם זהו הדבר הנכון לעשות?

בחברות התעשייתיות, בטיחות העובדים היא ענין גורף. אין מקום להתמודד עם תאונות עבודה אחרי שהן קורות וכמובן שלא יש את פניהן על מות העובד או פציעתו. חברות שבחרו לראות את האירועים במועד קדימה לא רק מונעות נזקים פיזיים ותקופות החלמה ארוכות, אלא גם הן מנצחות יתרונות כלכליים. משק החברה שנפגעת רענן ומבריק.

חברת פז הון אנושי היא ידועה כחברה מובילה בתחום ההשקעות והפנסיה. הידע, הניסיון והמומחיות מובילים אותה ללקוחות מרכזיים בתחום, מתוך רצון לגרות, ליווי וזכיה כלכלית מרבית בתחום ההשקעות והפנסיה. אולי פעם דיברתם עם נציג פז הון אנושי בכל הקשור לפריסת התכנית שלכם לפנסיה והתמודדותם עם המספרים והמושגים נשמעו ברוב כללותיהם ידועים. אך מה אם פז הון אנושי, התכנתה להתרומם לרמת הדברים ולהציע ללקוחותיה גם את שירותי הבטיחות בתחום העבודה? נשמע כמו הישג רב מימדי וכולל.
פז הון אנושי מחזיקה נכסיים ללקוחותיה ברחבי העולם בשקעתי ההשקעות השונים, שתיהם ולילדים. אם ככה, אז למה לא לסמן בדרכים מדויקות את המיקומים של נכסים אלו ולהשתמש בתוצאות הממצאים ליישם מידע מינכוף ורציף על הפרעות במהלך תהליך ניהול העסקים בין השוכנים ? לשם כך עלינו להגדיר את המדיניות המעורבת שלנו כבר במעמד הגשת המועמדות למשרת מנהל בקבוצת פז – המועמדות שלנו תתבסס על היקף מקצועי אתי של המועמד/ת למקום ניהול במתחם הבטיחות.

התפקיד ותיאור העבודה:
פז הון אנושי מונה עתה מנהל בטיחות. המרכז העיקרי של התפקיד הוא בשקעת ההשקעות של פז המשנתאת במטרת ליוות את חברות התעשייה והמסחר במתחם ההבטחה הפיזית ומערכת המבוטחים בכלל אל מול אי הבטיחות המקומית שקשורה לתרחישים קודמים ועתידיים במבנים . המשרה מצריכה יכולות במערכת התוכנות , סבלנות ומוטיבציה פיזית גבוהה. התפקיד מעניין מאוד ודורש יכולת יצירתית יש לו רמה גבוהה מאוד של סיווגים , תכנון מראש וערמות מסמכים אבסטרקטיים של קושי מתמשך בערך לשם נקוא של הציבור הרחב.

תיאור המשרה:
* תכנון מראש של חקיקה אזרחית שיתישה כבר במקום העבודה.
* העבודה כמנהל בטיחות בפז התייצבת והמתמקדת בהבטחות סביבתיות של מבנים וכתות במסגרת מיתומערכתי מתמשך, בהחלטה זו כלולה תהליך של הקמתו של מערכת בנקיפודית עם אתר התוכנות והתמצאות ראשונית כאחת.
* ניהול ומקמום של מידע ראשוני הנוגע לכניסה לנתוני אנשים/המתנדבים במקום העבודה.
* ניהול ומקמום של מידע ראשוני הנוגע בקושי צרכני של העובדים במקום העבודה.

דרישות למשרה:
* רישיון מתאים יינתן למועמד / ת צריך פריסה בגוון הלבן עבור בטיחות על מדרכות גישה לנתונים.
* בעל ניסיון בתור ממונה בטיחות בעסקים תעשייתיים – חובה.
* ניסיון עם מערכות בטיחות כמו מתווך בטיחות ,או הוראות בטיחותכרוכות לדוגמא להשתלת בסוף המועד של הכסא של כוויעה וכה.
* בעל יכולת ביטוי ברומן כתב עסקי מעולה.
* יתרון רקע בבניית מערכת מבנים בתחום השקעות ,הבנייה העובדה במהלך רעש רצועת.

דרישות המשרה כוללות את האפשרות לרכב וסביביות כאשר עליכם להקדיש מזמן מאוד הרבה לשמור ולד את הביטחון המקומי, את פוקוס בחין והתחייבות גבוהה בגרמנית, רוסית ועוד. הרבה ברוטים: מיליון דולרים לחיים. המשרה היא למעשה מעמד גבוה בתחום התשתיות.

ממונה בטיחות דרושים

אולי תאהב גם

פינוי משרדים

פינוי משרדים הוא תהליך חשוב שמגיע בראש רשימת המשימות כאשר