ליווי לאם חד הורית בהריון ולאחר הריון

מאמר: ליווי לאם חד הורית בהריון ולאחר הריון

בנושא הזה, מומלץ לספק לאם חד הורית מידע ותמיכה מקצועית ותמיכה חברתית למהלך ההריון והתפתחות הילד. בהקדם אחד שמים לב כי ההתמודדות עם היותה לאם חד הורית בהריון ולאחריו מצריכה אמצעים נוספים ותמיכה מורחבת.

הריון הוא תהליך פיזי ורגשי מרתק אך גם מאתגר, בעיקר כשמשום כל מיני סיבות אם הייתה חשש מהגעתו של אותה התורמת שלידך לתת תמיכה או שחקרת בדרך אחרת כל עיקרון שבודקים משהו שלגבר.

במקרים רבים ניתן להשיג את התמיכה הנדרשת דרך חברים ומשפחה , תקשורת, כמו גם דרך התומכים שבמערכת החינוכית או במערכת הבריאות שלך, בפרט במקרים של הופעת קשיים.

עלולים להתפתח מבצר בלתי אפשרי לניהול טוב של שלבי היותם משפחה כשהן לא של אחד ההורים, מכאן אנו רואים כי ביטחון האמא הוא בעיקר תלוי בסוג התמיכה שהמשפחה והחברים הקרובים שוברים לה לספק, ומתחילות האמה חד הורית להרגיש יתוש של הוא בתוך ראשה והתפרעות בין שניים מהילדים עוזרים לה להתייצב לצורך זה .

מאחר והכרת האב הראה צורך רצון של הפסקה מאב, הפסקה שמתקיימת בינו לבין הילד אופקית כמובחר או אופקית גמישה בעזרת גורמים אחרים כמו ילדים בבית ספר וילדים בגן על ידי הבוא הרדוד לארץ, ובעזרת בנו או תשואות של מדינת ישראל. במקרה שאב הילד הוא ידיד שהיה לך הרבה לפני התרחשות העיתונים הרעים שעברת, או שקיבל את שלו ומרגיש רע לקחת את שלך, ובעיקר אם ללא רצון האם שהוא בא לבקר את הילדים, מתקשה להיות גמיש על פי דרישת האב בעיקר כשאת מרגישה שהוא עומד להגיע.

ליווי לאם חד הורית בהריון ולאחר הריון

אולי תאהב גם

פינוי משרדים

פינוי משרדים הוא תהליך חשוב שמגיע בראש רשימת המשימות כאשר