מה הם פתרונות מחשוב במיקור חוץ?

לפני שאתה מחליט איזה פתרון למיקור חוץ להשתמש, חשוב להבין את הסיכונים ואת העלויות הכרוכות בכך. אם אתה לא יודע מה לעשות, אפשרויות מיקור החוץ האלה אולי לא מתאימות לך. ישנם סיכונים כגון וירוסים שהובאו על ידי קבלני המשנה או תקשורת לקויה. כמו כן, אם אתה לא יודע את הניסיון של הספק שאתה שוקל, זה יכול לעלות לך הרבה כסף בלי לספק לך שירות טוב.

עלויות

מיקור חוץ של שירותי טכנולוגיית המידע יכול לעזור לך לקצץ בהוצאות ולפנות את הצוות שלך לבצע משימות חשובות יותר. החלק הכי טוב באסטרטגיה הזו הוא שאתה יכול להעביר את החסכונות ללקוחות שלך. אתה יכול לחסוך כסף על ידי מיקור חוץ למומחים שלך. זה יאפשר לך להשקיע יותר זמן בפעילויות הליבה העסקיות שלך. עם זאת, פתרונות מחשוב במיקור חוץ לא באים בזול.

מיקור חוץ של הצרכים שלך יכול להפחית את העלות הכוללת שלך על ידי הימנעות מהוצאות הון מראש של תוכנה, שרתים וצוות. הדבר עלול להפחית את פרצות האבטחה ברשת ובעיות מחשוב בלתי צפויות אחרות. אם אתה סטארט-אפ עם דרישות מחשוב נמוכות מאוד, זה עשוי להיות מספיק כדי לשלם עבור רישיונות התוכנה מספק IT מיוחד. אם לעסק שלך יש דרישות מחשוב מורכבות יותר, מיקור חוץ של הצרכים שלך היא אפשרות טובה יותר.

יתרונות

לבעלי עסקים קטנים יש יתרונות רבים במיקור חוץ של מחשוב. הם מאפשרים לבעלי עסקים קטנים להקדיש את זמנם לעשיית מה שהם הכי אוהבים. שירותי IT במיקור חוץ מנהלים פונקציות מתמשכות כגון עדכוני תוכנה, טלאי אבטחה וציות רגולטורי. שירותי ה-IT במיקור חוץ מאפשרים לאנשי צוות ה-IT להתמקד בהיבטים החשובים ביותר, כגון הפעלת המחשבים. ספקי שירותים מנוהלים יכולים גם לעבוד עם החברה שלך כדי ליצור הצעות מציאותיות שיענו על כל הצרכים שלך. הם מכירים מגוון רחב של טכנולוגיות ויכולים להסתגל אליהם במהירות.

מיקור חוץ במחלקת המחשבים שלך יכול גם לעזור לך לחסוך כסף. על ידי שכירת חברה עם תהליכים מבוססים וכישורים נכונים, אתה יכול למיקור חוץ מחלקת ה-IT שלך ולפנות את הזמן לעניינים פרודוקטיביים יותר. בדרך זו, אתה יכול להתמקד בפעילויות עסקיות ליבה, כמו הגדלת הכנסות או בניית יחסי לקוח. תהיה לך גם גישה לטכנולוגיות ולאנשים הטובים ביותר לניהול הנתונים שלך ולמשימות מחשוב ביקורתיות אחרות. פתרונות מחשוב במיקור חוץ מציעים יתרונות רבים.

עסקים קטנים ובינוניים יכולים גם להפיק תועלת ממיקור חוץ של טכנולוגיית המידע לצד שלישי. זה מאפשר להם לנצל את השירותים הניתנים לאיזון מבלי לבצע השקעה בתשתית גדולה. בעזרת ספקי שירות מנוהלים (MSPs), תוכל להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון מחשוב ענן, התכנסות וטכנולוגיות הידברות-יתר, ניתוח מסדי נתונים ותוכניות לשיקום אסונות. על ידי מיקור חוץ, תוכל להתחרות עם החברות הגדולות מבלי להשקיע את הזמן והכסף כדי לבנות מחלקת טכנולוגיית מידע משלך. תוכל גם ליהנות מתכנון אסטרטגי והטבות רבות אחרות.

ישנם סיכונים.

ישנם סיכונים רבים הכרוכים במיקור חוץ של מרכז המידע שלך, או כל תשתית המחשוב שלך. זה יכול להשפיע על הצלחת הפרויקט שלך. ראשית, מיקור חוץ מעמיד את החברה שלך בסיכון של פשרת נתונים. ספקים במיקור חוץ לעתים קרובות לא להקליט את עבודתם ברשת שלך. הם עשויים אפילו לדרוש תוכנה קניינית שמגבילה את הגמישות שלך. ייתכן שלא תוכל לשלוט בתוכניות ההמשכיות העסקיות שלהם.

מיקור חוץ יכול גם להוות סיכונים כמו לקוחות אבודים, מוצרים לא תקינים ומועדים שלא נענו. למרות שרוב החברות מוצאות ששיטות האבטחה של ספקים בחו "ל מרשימות, עדיין יש סיכונים. מיקור חוץ יכול ליצור עלויות וסיכונים נסתרים רבים, כך שהחברות צריכות לקחת את הזמן כדי לבדוק את הספקים שלהם ולהקטין את הנושאים האלה לפני שהם מתקדמים. ודא וטרינר יסודי הספק מיקור החוץ שלך ולבדוק את האישורים שלהם. תסתכל על פרטי ההתקשרות של הלקוחות שלהם בעבר ותיק העבודות.

אבטחת מידע היא סיכון נוסף. ספקי צד שלישי יכולים לגשת מידע לקוח רגיש, כולל פרטי כרטיס אשראי ורשומות רפואיות. אולי יש להם גם גישה לזכויות קניין רוחני. חשוב לעשות את המחקר שלך ולקבוע אם הספק הואשם בהפרת זכויות קניין רוחני. זה יעזור לך לקבוע אם למוכר יש מדיניות לטפל בפרצות מידע ולהעריך את יכולתו להגן על ה-IP שלך.

מיקור חוץ יכול להוביל לחיסכון ארוך טווח. זה רעיון טוב להשוות את עלויות הספק לעלויות הנוכחיות שלך כדי לקבוע את ה-ROI של מיקור חוץ. כללו שירותים וטכנולוגיה נוספים בלוח הזמנים שלכם. עם זאת, חברות צריכות לזכור שעלויות נסתרות יכולות להרוס את תוכניות מיקור החוץ שלהן. הם עלולים להמעיט בערכם של התקנה, פריסה מחדש ומיקום מחדש, שהם כולם סיכונים הקשורים למיקור חוץ.

חוויית ספק

אם אתה שוקל מיקור חוץ של שירותי ה-IT שלך, זה קריטי לגלות כמה שאתה יכול על העבר והניסיון של הספק. גלה כמה זמן הם היו בעסקים והאם הם אי פעם הגישו תביעה או מכרו חברה. שאל אותם על הפרויקטים והמחקרים האחרונים שלהם. כמו כן, קרא בדוחות הכספיים ובדו "חות השנתיים שלהם. אתה צריך לשאול את הספק אם יש להם ניסיון עם עובדים מעבר ויישום מערכות חדשות.

אתה רוצה להבטיח כי הספק שאתה בוחר הוא בכושר טוב בעת בחירת חברת תמיכה IT. חפש אחד עם ניסיון תומך ארגונים דומים, כך יש להם תובנה על כל סיכונים ויעילות שניתן לעשות. אם אפשר, בחר אחד שיש לו מחסנית טכנולוגיה דומה לשלך והוא מכיר את הדרישות העסקיות לשירותים שאתה צריך. יתר על כן, תן דעתך למדיניות שיתוף העלויות והגמישות של הספקים. חפשו ספקים שמוכנים להתאים את שירותיהם לצרכים ולתקציב שלכם.

אף ־ על ־ פי שפתרונות מחשוב למיקור חוץ עלולים להיות מסוכנים, ישנם יתרונות רבים. ספק מנוסה יכול להימנע מצווארי בקבוק ולהקטין את הסיכונים אם יעבוד איתך מההתחלה, יעזור לך להגדיר את הדרישות שלך, לעבור את שלב הגילוי ולהביא את האנשים הנכונים לתפקיד. בקרו באתרי אינטרנט ובדפי מדיה חברתית כדי ללמוד יותר על ספקים פוטנציאליים. חברות רבות מחפשות מומחי טכנולוגיה עם רקורד. לפני שאתה מחליט על ספק, חשוב להשלים שאלון ולשאול שאלות כדי לוודא שההתאמה מתאימה לחברה שלך.

בעוד היתרונות של מיקור חוץ הם ברורים, הסיכונים בבחירת הספק הלא נכון הם גבוהים. אתה יכול בסופו של דבר עם מוצרים תת-עמודים, מועדי הגשה שלא נענו, עבירות ביטחון, וחבורה של שיער אפור. אתה צריך להבטיח כי הספק שלך יש המומחיות וניסיון לנהל את הפרויקט באופן מקצועי. חפש עדויות מלקוחות העבר ולאמת המלצות אם יש להם תיק. עדיף לסמוך על חברה מנוסה עם הנתונים של העסק שלך.

אולי תאהב גם