מחסן עצים בחיפה – איזה סוגי עצים תוכלו למצוא

בחיפה, במחסן עצים, ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי עצים. כאשר אתה מחפש עץ לצורך מסוים, חשוב לקחת בחשבון את המאפיינים השונים של העצים. הנה כמה סוגים מובילים:

1. עץ אורן – מאוד פופולרי במבני העץ ובריהוט הגינה. העץ מתאים במיוחד לשימוש חיצוני, מכיוון שהוא עמיד בפני מזג אוויר קשיחים ועמיד במים.

2. עץ פיטוס – ידידותי לסביבה, עץ זה הוא מקור עיקשות. העץ נחשב לעץ קשיח מאוד, מה שהופך אותו למתאים במיוחד למבנים עמידים במים כמו ספסלים וגשרים.

3. עץ קטיפה – מסוגל לעמוד באורחים קשים ותנאים אקלים קשים. לכן, עץ זה משמש בעיקר לשימושים חיצוניים כמו דקים למרפסות, שערים ועוד.

4. עץ מקלווה – עץ מעץ מהמעמד הראשון של הדקים בייצור הרהיטים. ניתן הצבעה בתהליך ייחודי שמבוצע ביד. מיוחדות זו ושאר המאפיינים של העץ הם זה שמקנים לו את סמן כהחומר הטבעי ביותר לייצור שולחנות הגשה.

5. עץ אלון – קשה, חזק, יציב ועמיד לכל התנאים בייצור הרהיטים וכן מתאים לשימוש במבנים גדולים עם דרישות נוספות של משקל, עומס ועמידות.

לעומתם, ישנם עוד סוגים רבים של עצים כמו עץ אקליפטוס, עץ אשור, עץ מלאקו ועוד. כשאתה בודק עץ מסוים, הבנה עמוקה במאפייניו ושימושיו יכולה לעזור לך לקבוע האם זה העץ המתאים לך.

מחסן עצים

אולי תאהב גם

פינוי משרדים

פינוי משרדים הוא תהליך חשוב שמגיע בראש רשימת המשימות כאשר