מטפל זוגי מומלץ בצפון

מטפל זוגי מומלץ בצפון

מעוניינים לקבל ממליצים על מטפל זוגי בצפון? אנחנו כאן כדי לעזור!

בצפון ישנם מספר מטפלים זוגיים מומלצים שיכולים לתמוך ולעזור לזוגות להתמודד עם אתגרים ותהיות שיכולות להתעורר ביחסים. להלן כמה מהמטפלים והמרכזים המומלצים בצפון:

1. מרכז הארץ לטיפול זוגי – מרכז הארץ מציע גם שיחות באונליין ומתמחה בטיפול בעיסוק התינוק ובלידה מחדש. רשימת המטפלים זמינה באתרם.

2. מרכז פיקוס – מרכז זה מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי. יש גם יחידות התערבות ובין אם אתם בצריכת טיפול דחוף או בזמינות של מתקנים לסיוע, המרכז זמין לשיחות בכל עת.

3. מכון גוטמן – מכון זה מתמחה בגישות טיפוליות מתקדמות בעיסוק הדתות וההורות. המטפלים המיומנים במכון זה מציעים סדנאות וטיפול פרטי בגישות שונות.

4. מרכז פסיכולוגיה ומטפלים רוחניים אוהלה – מתמחים בטיפול זוגי רוחני במגוון גישות טיפוליות. הם גם מספקים סדנאות וקורסים לזוגות בנושאים שונים.

לפתיחת מאמר על מטפל זוגי מומלץ בצפון, יש לשמור רמזים המתמודדים עם חומרים כמו טיפולי העשרה עמוקים, טיפולי רוחניים כלליים ופיתוח האישי, אבחון רוחני ותהיות בזוגיות. אנחנו ממליצים לפנות לאחד מהמקומות המומלצים למעלה ולדבר עם מטפל מקצועי שיוכל לספק את העזרה המתאימה לצרכים המדויקים שלכם.

https://smadarzohar.co.il/

אולי תאהב גם

אירועים בטבע

אירועים בטבע מציעים הזדמנות ייחודית לחוויות בלתי נשכחות, המחברות את

דבש פרחי בר

דבש פרחי בר הוא מוצר טבעי ומזין המיוצר מהחלקת נקטר