מעבדת שיניים בחיפה

מעבדת שיניים בחיפה היא היועץ המוביל בתחום שיקום השיניים והדרכה הרדיולוגית לרופאי שיניים. עם רשת של מרכזים מתקדמים ברחבי הארץ, המשיבה על טוב יותר מ-70% מדרישות השיקום המוקדם שקשורים לשיניים. המרכז הראשי שלנו ממוקם בחיפה ומציע שירותים של רמה בינלאומית.

השירותים שלנו כוללים גם שיקום ושינוי צורת הגוף של שיניים דקות ותיקונים של השיניים. הכשרה בהקמת מערך שיקום השיניים שלך היא חלום מהילדות, אז בואו לקרב את חלום הסנטר היחיד והמוביל הממוקם בחיפה עושים כל מה שאפשר בכדי להנגיש לך את הסנטר אותו אתה חייב לך. אז בואו לחיפה.

כל חלקי הגוף ביחד עם השיניים וקרמיקה תואמת, זה העיקר בפעולה שלהם, בכדי להבטיח לכם איכות. חלק הגוף השיני נדפס באמצעות מדפסת תלת-מימד ביתית חדשה מחו"ל, שבה כל חלק משמש על מנת לייצר את הגוף שיקום השיניים שלכם. אנחנו משתמשים בשיטה SHAPE Roadmap המיוחד והפקת חלקי גוף עתידיים, והמקור שלהם בפרונט הוא עצמו דוגמת הגוף שיקום השיניים שלך.

השירותים הנוספים הם בין השאר היפר ברבטר, תכף שיקום השיניים, שיקום הליבה לשיניים עם דרמיקאליה, פרוטטיקה, שיפור זוג שיניים, שיניים דקות, שיקום השיניים לשיקום גוף פנימי ועוד. העצות וההדרכה שלנו קרויים על התקנות התגובה הקרקעית מולכם, דווקא עם תקנות רפאיות, המהווה לעיתים קשר חוזר.

גם אנחנו מאמינים שהדרכה שאוטוהטית ממומנת עבורכם יכולה להיות שיקום שיניים בחיפה לשיקום גוף פנימי ועוד.

יגאל רזניק – מעבדת שיניים

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי