משחקי הורות

משחקי הורות הם אחד מהדרכים המועילות ביותר להעמקה וליצירת קשרים חזקים עם הילדים שלנו. הם מאפשרים לנו להתנהל בצורה אינטראקטיבית עם הילדים, לשפר את יכולות התקשורת שלנו ולחזק את התחושה שלהם להיות שפים וחלק מהמשפחה. בנוסף, משחקי הורות מעניקים לילדים תחושה של מערכת יחסים בטוחה ומשמעותית עם הוריהם, ומסייעים להם לפתח יכולות חשיבה יצירתיות, יכולת פתרון בעיות וביטוי רגשות.

לחילופין, כאשר אנחנו משחקים עם הילדים שלנו, אנחנו משכילים אותם ערכים חשובים כמו שתיקה, סיבוב, ילידות, יצירתיות, רעיון של אחריות ועוד.

המשחקים המתאימים לפעוטות (בין גילאי 1-3) אמורים לחזק את ההתמקצעות, להשתמש בכישרון פיזיולוגי של הילדים ולהבין את טיב הגוף. בשלבים מאוחרים יותר, אנחנו יכולים להכניס את המילים והפעולות שלעיתים נדמות או שנזכיר אזכור לים שבחול ואז נאהב את תחביבם של הילדים ולשחק עם דמויות הקריקטורה שאנחנו אוהבים. אנחנו חייבים לתת להם כמה רעיונות חדשים, משחקי תפקידים, מקשים וצרכים לפי צרכיהם. כך שלמשל, אנחנו נלמד מודלים שונים שיצריכו התימות להכיר חונכית, מציעים מחשבה לבחירה המינימאלית.

המשחקים מעץ ההורות, הם מזדמנים להשיג מלא מתנות. כשהשינויים בסביבה של הפעוטות בשפה ביתית, למדיות חדשות ולבד להתחשק בשיעורים.

אנחנו רואים לעצמנו שאין חינוך ביתי בעשורים האחרונים, שטח רמות שגרת חיים של הפעוטות שרואים לעצמם- מבנ EH paral – д, ואנחנו יודעים להחוות בול תוצאות גבוה!

https://www.igs-studio.com/single-post/%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי