עזרה עצמית לקידום אתרים: הנוסחה האולטימטיבית לאופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש הנקראת אחרת קידום אתרים היא התלהבות של רוב מנהלי האתרים כיום. הבנת קידום אורגני SEO אינה מדע טילים. ליישם את זה הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות. לדעת היכן להתחיל יכול להיות חיוני לחלוטין בדירוג טוב בתוצאות החיפוש. הגשת האתר שלך למנועי החיפוש אינה מספיקה. אתה צריך לדעת איך ליצור את זה מלכתחילה.

מעקב אחר מנועי החיפוש והאלגוריתמים המשתנים שלהם הוא חלק מהעסקה. זה משאיר אותך עם שתי שאלות:

  1. רשימות הגשה – היכן מגישים את האתר שלך?
  2. מדריכים – האם הם בחינם או בתשלום?

ברור שאם אתה מתכוון להשקיע באופטימיזציה למנועי חיפוש, אינך יכול להרשות לעצמך לקבל החלטות גיוס שגויות. הגשת האתר שלך למנועי החיפוש מתבצעת בצורה הטובה ביותר באמצעות שירות מדריכים או שניים. רישום בספריות הוא עמוד השדרה של קבלת אינדקס על ידי מנועי החיפוש. זה נשמע פשוט מספיק, אבל זה לא. ההצטרפות לרשימה יכולה להיעשות בחינם, באמצעות הכללה בספריות, או שהיא יכולה לעלות לך בתשלום. יש ממש אלפי שירותי ספריות שמתיימרים להוסיף את האתר שלך לרשימות שלהם – וחלקם אפילו רשומים כמנועי חיפוש. לפני שאתה הולך לקניות, וודא שאתה עושה עבודה של מומחה קודם.

אם אתה מחפש להשיג את עצמך בעמוד הראשון של גוגל, תצטרך להשיג כמה קישורים. ישנן דרכים שונות לעשות זאת.

ראשית, חלק מהאתרים יקשרו אליך עם קישור טקסט שנמצא בדף שלהם. זו השיטה הברורה והזולה ביותר.

אחת הדרכים הטובות ביותר להוספה לאינדקס על ידי גוגל היא לקבל קישורים נכנסים שנמצאים באתרים אחרים שמפנים אל כתובת האתר שלך. זה נקרא קישור טבעי. זה הכרחי לחיי האתר שלך אם אתה רוצה לדרג טוב בתוצאות מנוע החיפוש.

אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי כתיבת מאמרים והגשתם למדריכי מאמרים, ezines, פורומים, בלוגים וניוזלטרים הקשורים לתוכן שלך. רוב האתרים מאפשרים לך למקם קישור לאתר שלך בחלק החתימה של המאמר שלך. מצא רשימה בכתובת htmlpages.com. זה קל לביצוע.

אתה יכול גם לנסות לבקש ממישהו שאתה מכיר שיודע על קידום אורגני בגוגל SEO לכתוב הודעה לעיתונות ולשלוח אותה לאתר חדשות. לא רק שההודעה לעיתונות שלך תביא לך קישורים, אלא שהיא גם תעזור לך באופטימיזציה למנועי החיפוש שלך.

עוד מקום נהדר לקבל ממנו קישורים הוא פורומים. ישנם מספר פורומים המהווים אינדקסים של לוחות דיונים וקבוצות דיון המכסים כמעט כל נושא. כאשר אתה מפרסם בפורום או בקבוצת דיון, אתה תקבל חשיפה ותהפוך לגלוי לקהל חדור מוטיבציה.

סימניות חברתיות היא עוד דרך מצוינת להשיג קישורים. זה כמו digg.com או stumbleupon. יש מספר רב של אתרי סימניות חברתיות. למרות שרובם אינם מדורגים גבוה על ידי מנועי החיפוש, זה עשוי להיות זמן טוב לסמן את האתר שלך.

כאשר אתה משתמש בכל השיטות הללו לבניית קישורים, יש צורך להימנע משיטות הכובע השחור. חוות קישורים, מילוי קישורים, קניית קישורים או כל דבר שמזהם את מנועי החיפוש לא יסייעו לדירוג שלכם.

מנועי החיפוש רוצים תוכן ייחודי ורענן. אם אתה רוצה להיות רשום, אתה רק צריך לכתוב תוכן טוב שמנועי החיפוש יאהבו. כתוב לעתים קרובות ובקרוב תקבל את ההכרה שאתה רוצה.

אולי תאהב גם