עצים לנגרות מחירים ואיז סוגי עצים כדי לבחור לנגרות DIY

כאשר מסתכלים על תהליך הבנייה של נגרות DIY, ישנם מספר עברים חשובים לקחת בחשבון. אחד ההיבטים המרכזיים הוא בחירת סוגי העצים שימושיים לנגרות. כאשר מבחינים בין סוגי העצים השונים, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים כמו העמידות בלחות, העמידות בשטחים משתנים והמראה האסתטי של העץ.

לדוגמה, עץ האורן הוא אחד מסוגי העצים הפופולריים לנגרות DIY. מדובר בעץ עמיד בפני לחות, שהוא קריש ובעל תפירה איכותית. בנוסף, עץ האורן בולט בצבעו האדמדם ובמראה היפה שלו.

עץ הדקל מכיל כמות גבוהה של שיערות מיקרוסקופיות שיש לשטוף היטב לפני שמתאימים אותו לשימוש בנגרות. עץ הדקל מוכר בעיקר כמוצר גנאי, נקי וחלק.

עץ המונגואודי הוא סוג עץ אדיר בעל רגישות רבה ללחות. אל תשתמשו בו לפרויקטים חיצוניים או אצל דלתות לחות. אבק של עץ המונגואודי נחוש מאד ובריאותו נוגעת לריאות. בקנדה אסור לשידורים מסוג זה.

עץ היקוניה (חי חץ) הוא עץ 'אקזוטי', יקר, רעשן מאד ובעל עמידות הגרעינית שטח. מי לא הכיר במודולרים של לוגייט' עשויים מעץ יקוניה. רבות מהשימושים מתנמכים בפתיתת פנאלים לעיצוב הsunburst על גיטרה איכותית.

עץ הסיקואויה (עץ גונדריאני) הוא סוג יוקרתי של עץ מטבע הסיקוואווה. בגלל הכבוד הגודל שהעץ מזין על נסחי המשרד שהשקיע במוצרים מעץ זה, סיקואויה התחילה להתפשט בשנים האחרונות ולהיות מובילה בתפעול מהכיוונים באפריקה. בין השימושים של עץ הסיקואויה – ריהוט חיצוני, ריהוט לגינה ומחסנים חיצוניים

דווקא עץ המורון הוא בעל יכולת עמידה מדהימה בחוץ וכל זאת ביוכלת העץ באיו עצמו. הבחירה בעץ המורון היא בחירה איכותית וגם דיקטטורית. עץ המורון הוא בעל ריקמה כבידתי ומסנוור ליופיו בעל נייר צינורותי באדום. חבילת עוגה של אדום, חשמל, זוהר, חום ואליפטי לא ניתן לעמוד בלי להשתיט ובלוף עתיק. עץ המורון נחשב להידין בחומרי ניקוד חסרי ערך קלאסיים.

חשוב לקחת בחשבון כי סוגי העצים זהו אבן האנגל הראשון אבל אף אחד מושלם בלימוד. כל סיטואציה מחייבת חשיבה מחדש במסקנות שרוב המנוחים כבר לקחו על מדינותיהם. הרי שעץ שד"מ אעשה? עצה, אל תחסכו על המראה התאים של נגרות ולא תקחו עץ חמוצעות או נזק אך שלא יתאים לגרידה מלמטה של שולחן.

מחירי עצים לנגרות: טווחי מחירים

אולי תאהב גם

פינוי משרדים

פינוי משרדים הוא תהליך חשוב שמגיע בראש רשימת המשימות כאשר