פעילויות בחיפה לילדים

בחיפה, ישנן מגוון רחב של פעילויות מותאמות לילדים. העיר מציעה אפשרויות רבות להנאה, ללמידה ולפיתוח הילדים.

אחת מהיעדים המובילים לילדים בחיפה היא גן העדן לילדים, שבו ניתן למצוא שטחים פתוחים רחבים, אזור אוכל ומסעדה, מתקני משחק וגזיבו, מגלשות מים, אטרקציות על המים, זרמים ומסלולים חווייתיים, חוף ימי ועוד. המקום מיועד לילדים מגיל גן עד גיל ב' תיכנה.

מסעדות ובתי קפה בחיפה מציעים אוכל מגוון ואווירה נעימה. ניתן למצוא מסעדות משפחתיות, פיצריות, מסעדות דגים, איטלקיות ועוד. בכמה מהמקומות יש אזור משחקים מיוחד ופעילויות לילדים, כך שהם יכולים להנות גם בעת המתנה לאוכל.

בחיפה ניתן למצוא גם תאטרונים ומוסדות ארציים, כמו תיאטרון המגרש או תיאטרון התיכון. בהם ניתן לראות אוטובוס גולון, מבועות ועוד מופעים איכותיים שמגוונים לפי גילאים.

בחיפה ניתן גם למצוא מוזיאונים ומרכזי תרבות, כמו מוזיאון המדע המופת או מועדון השחייה בגליל. בשני המקומות ניתן למצוא תערוכות, גלריות, מרכזי למידה ועוד.

למעוניינים בחידוש תרבותי ופיתוח מעשי מומלץ לראות את מועדון היונקרים בחיפה, שהם מערכות שורף בנייה בענף היונקות. במועדון ניתן ללמוד זרימת יונקר, לשחק במערות ובקירות בנייה וליהנות מאתגרים שונים.

סוכנות החדרים ותיירות הים התיכון המערבית עוסקת בקידום חיפה כעיר תיירותית ומנג'רתת את נושאי בידור, חופשה וטיולים בעיר. ניתן למצוא שם מידע מעודכן על אטרקציות, מסעדות, מוזיאונים, מסעדות חוף ועוד.

למעוניינים בטיול שופינג, בחיפה ניתן למצוא חנויות מותגים ידועים ומותגים המציעים מגוון רחב של מוצרים, החל מבגדים ועקבות, דרך מוצרי קישוט ועד ספעלי אוכל ומוצרי בר, פיתות וגם מסעדות מהירות עם מנות מוזנחות.

אנא יש לקחת בחשבון שמקומות הבילוי המוזכרים כאן עשויים להשתנות או להיסגר בתקופות של נגיף קורונה או בתקופות אחרות. עודכן לאחרונה: 2021.

פעילויות בחיפה לילדים

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי