קייטנת חנוכה 2023: שושנת המדבר

מאמר: שושנת המדבר – קייטנת חנוכה 2023

קייטנת חנוכה היא אירוע שממתין לו הרבה ילדים בכל שנה. היא מציעה לילדים חוויות מדהימות, למידה, יצירה וכיף, הכול באווירה מלאה בחגיגה ושמחה. בשנת 2023, קייטנת חנוכה תארח את "שושנת המדבר" – קייטנת חנוכה מרהיבה במינה.

שושנת המדבר היא קייטנה ייחודית ומרהיבה שתחזיק במשך שבוע אחד. הקייטנה תשולב את המסורת והתרבות של חג חנוכה עם עולם סיפורי המדבר היבשתי. ילדים יצאו למסע מופלא המתרחש במדבר, ויכירו עם גידול השושנים המרהיב אשר בינואר משוויץ.

במהלך הקייטנה, ילדים ילמדו על גידול השושנים, ישתתפו בפעילויות שוקל כמו הכנת שמנת לחלופות, ריקודי החול וסדנאות אמנות. ילדים יוכלו ליצור מופת עם פרחי השושן הצבעוניים ולהתרשמות מהם לכל החיים.

בימי הקייטנה המרהיבים, ילדים ימצאו בחן רגוע ומציב לקראת חג הכבישה, עלול להיות מרתק למי שמעוניין לחקור ולהוות חלק מחוויה כל כך מיוחדת.

שושנת המדבר תהיה קייטנה המבטאת את השילוב המושלם בין החגיגה של חנוכה וסיפורי המדבר המרהיב, ומציעה לילדים חוויה של ידע, יצירה ואושר בלתי רגילה. אם אתם מחפשים פעילויות חוויתיות וחדשות לילדים בחג הוא ממליץ מאוד על קייטנת חנוכה "שושנת המדבר" המרהיבה. כדי להרשם לקייטנה ולקבל מידע נוסף על התוכנית והפעילויות, יש לפנות למזכירות הקייטנות או לבית הספר של ילדכם. אל תחמיצו הזדמנות זו לילדים להנות מחוויה מדהימה ומרתקת!

עמוד הבית

אולי תאהב גם

פינוי משרדים

פינוי משרדים הוא תהליך חשוב שמגיע בראש רשימת המשימות כאשר