קייטנת שושנת המדבר – דרכונים ומבוכים

קייטנת שושנת המדבר היא קייטנת קיץ מפורסמת בישראל. הקייטנה ממוקמת במדבר הנגב, ומציעה לילדים ולנוער חוויה ייחודית בצינורות הנחל בוקר הפוקאן.

מאגר הפעילויות בקייטנה מגוון רחב, וכל יום מלא בעשרות אפשרויות תוכלו להבטיח שכל ילד ימצא פעילות שמתאימה לו. בין הפעילויות הפופולריות ניתן למצוא ספורט מורד, סדנאות אמנות, טיולים ביער ובמדבר, ועוד.

עם זאת, אחת הפעילויות המרכזיות והמיוחדות בקייטנה היא השורשים ומבוכים. במהלך הקייטנה, הנערים מקבלים הזדמנות לחוות את ההתרסה המיוחדת הזו. שורשים הם סוג של אתגר פילוסופי, שבו הנערים נדרשים לקבוע את הערך של הבחירות שלהם, ומכאן גם להבין את הבחירות של ילדים אחרים. באותו זמן, הם גם מקבלים הזדמנות להתרגש ולשדרג את היכולות הפיזיות שלהם.

המבוכים הם סוג של אתגר שבו הנערים חייבים לשחרר את כל החמצן והאנרגיה שיש להם. במהלך הקייטנה, מבוכים מוקמים בסביבה שונה, כמו מדשאות או חורש, והילדים מתמודדים עם המציאות שבהם. מכיוון שהמבוכים נמצאים מחוץ לקייטנה, הילדים צריכים לשדרג את היכולות המבוקשות כדי להתמודד עם הסיטואציהים השונות הנמצאות בפניהם.

בסופו של דבר, קייטנת שושנת המדבר מציעה חוויה מדהימה לילדים ולנוער. דרכונים ומבוכים הם רק חלק מן הפעילויות המרתקות והחוויות העצובות בקייטנה הייחודית הזו. אם אתם מחפשים לילדים שלכם קייטנה מעוררת השראה והרפתקנית, קייטנת שושנת המדבר היא המקום המושלם!

קייטנות שושנת המדבר בקיץ ובחגים

אולי תאהב גם

אירועים בטבע

אירועים בטבע מציעים הזדמנות ייחודית לחוויות בלתי נשכחות, המחברות את

דבש פרחי בר

דבש פרחי בר הוא מוצר טבעי ומזין המיוצר מהחלקת נקטר