קייטנת שושנת המדבר חנוכה

חג החנוכה הוא זמן של שמחה ואור בלתי נשכח, והמסורת היהודית מלמדת אותנו לחגוג ולשמח בשושנת המדבר. קייטנת שושנת המדבר חנוכה היא אירוע ייחודי שמציע לילדים לחוות את החג באופן מיוחד בתוך הטבע היפה והוואדי של המדבר. במהלך הקייטנה, הילדים משתתפים בפעילויות רבות ומגוונות שמעניקות להם חוויה מדהימה של חנוכה באווירה שונה לגמרי מהרגילה.

מהם הפעילויות שניתן למצוא בקייטנת שושנת המדבר חנוכה? התוכנית מתחילה עם זריחת השמש וממשיכה עד אחרי שקיעת השמש. בקורס הזמן הזה, הילדים משתתפים במגוון פעילויות הכוללות:

1. סדנאות יצירה ואומנות: הילדים לומדים ליצור לקחים מן החג והמסורת דרך יצירת פעילויות יצירתיות כמו יצירה עם צבעי הדיור ועץ השמן, יצירת מחות חנוכיות ועוד.

2. פעילויות ספורט ותנועה: הילדים מקבלים הזדמנות להימצא בחוץ ולהינות ממדבר הצבעים המרהיב של הטבע, ביחד עם פעילויות ספורט כמו טרפלין, סקי מדברי, קרוספיט ועוד.

3. מסעות וביקורים באתרים מרהיבים: כחלק מן התוכנית, הילדים מבקרים באתרים מקומיים יחד עם מדריכים מיומנים שמלמדים אותם על ההיסטוריה והתרבות המקומית של המקום.

4. חשיבה יצירתית והרפתקאות: דבר אחד שקייטנת שושנת המדבר חנוכה לא מתעלמת ממנו הוא חשיבה יצירתית והזדמנות להרפתקאות בדרך שאולי אף לא חשבתם עליהן. הילדים משתתפים בפעילויות כמו חידות מוקשות, ציות בטבע ומשימות המשלבות חשיבה הפקטיבית ומשמעותית.

5. ילדים עשויים לגדל עשבים וצריחה: הילדים מגדלים עשבים וצמחים בעצמם ומשחררים אותם לטבע. באופן דומה, הם משתתפים בסדנאות הידעה על פרחים יחד עם פרטים בנושא הזניקה של החנוכה.

לסיכום, קייטנת שושנת המדבר חנוכה מציעה חוויה מרהיבה ופעילויות מגוונות לילדים במרכז המדבר. הילדים לומדים לחגוג את החנוכה בדרך ייחודית ומרעננת, מתחת לשמי הסיני היפים והמלאים אור.

קייטנת שושנת המדבר חנוכה 2023 – חוויות, פעילויות, והרשמה

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי