קירות וידאו – טכנולוגיה מתקדמת חדישה לעסק שלך

קירות וידאו נחשבים כיום לאחד מהכלים הטכנולוגים החדישים ביותר לעסקים ומציעים למעשה פלטפורמה שיווקית מודולרית ונגישה, תוך ניצול קירות חלל העסק ללא אובדן או בזבוז של מקום ומרחב. איך זה עובד בדיוק? הנה עיקר הדברים שכדאי לדעת בנושא.

 Video Wallsובעברית, בהגייה המקצועית הנפוצה, קירות וידאו נוצרים באמצעות התקנת מספר מסכי LED דקיקים בעלי תמונה חדה ואפשרויות VOICE מתקדמות, כאשר כל המסכים מקובעים ליחידת מסך אחת גדולה באמצעות מסגרת דקיקה אך חזקה ויוצרים מיצג חזותי מרהיב שמושך היטב את העין. ניתן לעשות שימוש במסכים כיחידות עצמאיות ולשדר על גבי כל מסך תוכן אחר, מה שמאפשר חשיפה למספר רב של מוצרים/תכנים שיווקיים בו זמנית, או לחילופין להגדיר את קיר הסך כמסך יחיד ואחיד, ולשדר מסר פרסום יחיד על גבי כלל השטח, מה שמספק פרסום בגודל ענק, מלהיב וחדשני.

לאילו בתי עסק תתאים התקנה של קיר וידאו?

הנה מספר אפשרויות ודוגמאות בולטות לסוגי בתי עסק ומסחר אשר עושים שימוש מיטבי בקירות וידאו ככלי מיתוג ושיווק לצד שיפור חוויית הלקוח במקום:

  1. חדרי כושר ומתחמי אימונים – הקרנה של סרטוני כושר אימון בגודל טבעי ובאיכות וחדות גבוהה, יוצרים חוויית אימון ומוטיבציה בקרב המתאמנים המבקרים. המסך מאפשר הקרנה והדגה של תרגילים, אופן השימוש במכשירים השונים, מבנה ומסלול אימון מומלץ ועוד, ובעיקר מייצר בקרב המתאמנים חוויה של חדשנות.

 

  1. מרכזי קניות וקניונים – עושים שימוש בקירות וידאו לטובת פרסומים מתחלפים של חנויות ועסקים במתחם, פרסומי מבצעים ומידע למבקרים, הכוונה לעסקים ומוקד מידע ויזואלי, פרסום של הופעות, סדנאות ופעילויות המתבצעות במקום בחופשות, בחגים ושאר מועדים.

 

  1. בנייני משרדים והייטק – קבלת פנים המשדרת חדשנות דיגיטלית ומתאימה למסרים המתחברים לחברות היי-טק, זאת באמצעות עמדת קיר מסך בכניסה למתחם/בניין/משרדים אשר מקרין סרטונים, תמונות ומידע אודות פעילות החברה, הטכנולוגיה, שיתופי פעולה וחוויית העובדים. כל אלו יוצרים חיבור בלתי אמצעי בין המבקרים במקום לארגון ומסייעים במיתוג החברה כחדשנית ומובילה בתחומה.

 

  1. מועדוני בילוי, אולמות אירועים ומסיבות – מתחמי בילוי אשר מארחים מסיבות ריקודים ואירועים עושים שימוש מרובה בקירות מסך ככלי לשלהב את האווירה, קהל המבלים ולשדרג את רחבת הריקודים, באמצעות הקרנת קליפים, סרטונים, אפקטים, צילום בזמן אמת של הרחבה ועוד.

 

  1. ירידים ותערוכות – כדי לעשות שימוש אפקטיבי בקירות מסך ככלי שיווקי בירידים ובתערוכות נדרשת פלטפורמה להעמדת קירות מסך מודולריים, הניתנים לפירוק ולהרכבה. ניתן להעמיד כאלו בגדלים שונים ובאיכות גבוהה גם שלא במבנה סגור עם בפתרונות מודולריים מותאמים.

 

  1. וגם במסעדות – מסעדות בוטיק רבות עושות כיום שימוש בכלים דיגיטליים שונים לרבות קירות וידאו לטובת הקרנת סרטונים קולינריים או פרסומיים, חשיפת מנות דגל וקידומי מכירות רלוונטיים, כמו גם שידור אירועי ספורט ובידור, עבור שיפור ושדרוג חוויית הלקוח.

לסיכום הדברים, קירות וידאו הם שם כללי למוצר חדשני אשר מציג טכנולוגיה מתקדמת, באמצעות מסכים, חיבורים ומערכות שליטה דיגיטליות. חשובה במיוחד ההתאמה האישית והתכנון של התקנת קירות אלו באמצעות גורם מקצועי ומיומן המנוסה בתחום אשר יוכל לספק גם שירותי תחזוקה ותפעול במקרה הצורך בהמשך הדרך.

אולי תאהב גם