תכנון של גינות גג ומרפסות

כשמתכננים גינת גג או מרפסת, ישנם כמה דברים חשובים לקחת בחשבון. היישוב, לדוגמה, יכול להטיל מגבלות על מה שניתן לבנות על הגג או בתוכו. בנוסף, עלינו לשקול את משקל הרעיון האסתטי ולברר מי יהיה משתמש במרפסת או בגינת הגג, על מנת לקבוע אילו מאפיינים והשקפים יהיו חשובים לטובתם.

לאחר שהם מזעיקים בדמיון מפתח, הם צריכים להחליט על הפריסה וההתקנה האידיאלית לגינת הגג או המרפסת. הם יכולים לשקול לשתף פעולה עם מעצב תכנון נוף לייעוץ ולעזרה בתהליך. יחד עם זאת, יש לשקול את היכולת הכלכלית להוציא לפועל את התכניות ולספק את החומרים הנדרשים.

דבר נוסף שעל התכנונים לשקול הוא זיהוי התכנות הצמחיה, כולל צמחים, עצים, שיחים בעלי פריחה וואלקן וכדומה. יש להתעקש על בחירת הצמחים הצומחים בסביבה מלאה בהמון צמחיה, כדי ליהנות מחופש שלם ולהחיות את העיצוב השונה והייחודי המצא.

אחת השיטות החדשות ביותר בעיצוב גגות ומרפסות היא עיצוב גינת גגים שימושיו כמרפסת לדירה או היציע לתושבי בניין או משתמשי העסק האזרחי. העיצוב שם מקטין את מגורי הבניין ומוסיף מספר משמעותי דוגמת חניה, חצר הילדים, איוורור ומלחם עם חום השמש, אשר משתפרת את איכות החיים של אוכלוסית המגורים. העיצוב התורם גם ליחידה המקומית, הבניין, העיר והמזרח המזרחי.

עיצוב בהתאמה אישית וניתן לתכנון כל סוג גג או מרפסת לפי פריטים מסוימים כמו:

1. הזכוכית הארוכה ביותר
2. חיסרונות, חיבורים וזיהוי גבולות חיצוניים
3. חידוש ניקוי ושזורי
4. זמינות חומרים ומוצרים לשימור ותמיכה בגין, עוצמת כוח שחקים, שפיצוץ ונטילת רעש

עיצוב ותכנון של גינות גג ומרפסות

אולי תאהב גם

עצים להסקה

עצים להסקה הם בחירה פופולרית בקרב אנשים המעדיפים את החום

מטפלת זוגית

מטפלת זוגית תוכל להוביל זוגות דרך מסע של תיקון וריפוי