3 דרכים לביצוע פוליש מרצפות

כמו כן, אנחנו יכולים לכתוב גבי כל אחת מהדרכים. אני ממליץ להתחיל מהדרך הראשונה, ולסיים בדרך השלישית. נוכל להתחיל כך:

מרצפות פוליש הן דרך יעילה ויפה לחדש ולעדכן את המראה שלן. פוליש הוא גורם חשוב בקיום של רחבי סוגים שונים של מרצפות, וכמו כן בשימורן ותחזוקתן. במאמר זה, נציג לכם שלוש דרכים לביצוע פוליש מקצועי ומוצלח של מרצפות.

1. טיפוח ידני:
הדרך הראשונה לביצוע פוליש מרצפות היא טיפוח ידני. תהליך זה דורש שימת קרן פוליש על ידי כף היד, ועיסוי המרצפות בכף היד באמצעות תנועות מעגליות מתמידות. הטיפוח הידני מסייע לשיפור מראה הפרקט ולשמירה על נקיון המרצפות. כמו כן, מומלץ לבצע טיפוח ידני במקצועיות ובסדרתיות על מנת להבטיח תוצאות מרשימות.

2. שיטת גירוד מכני:
הדרך השנייה היא שיטת הפוליש המכאנית, או בשמה המקצועי – גירוד מכני. השיטה המכאנית כוללת שימוש במכונות מיוחדות שהחלק התחתון שלהן מכוסה בקורונה פלסטית מיוחדת. הגירוד מכני יכול לבמר גם על פרקטים וגם על אריחים. השימוש בשיטה זו מעניק תוצאה מושלמת, רקובה ומהוקמת לאחר ביצועה. מרצפות שעוברות על גירוד מכני נראות כאילו נקרצו מתחדשות שוב.

3. שימוש במכונת וואקום פוליש:
שיטת הפוליש השלישית היא שימוש במכונת וואקום פוליש. מדובר במכונה מודרנית אשר מבצעת פוליש, איחזור ושימור במקביל. השימוש במכונה זו מומלץ לבעלי עסקים ומקומות ציבוריים בהם ישנה תנועה רבה של אנשים. אמצעי הניקוי של המכונה מבוססים על טכנולוגיית וואקום, המתחזקת את סיבובו של גלגל השמירה ומסננת שאריות, אבקות ושום אותן בצורה מתמידה ויוצרת תוצאה טובה וחלקה.

אלה היו שלוש דרכים לביצוע פוליש מרצפות. כדי לבצע בהם בצורה הטובה ביותר, מומלץ להתייעץ ולקבל ייעוץ ממומחה או לפנות לחברת מקצועית ומומלצת שתוכל לעזור ולבצע את העבודה במקצועיות.

אבישי ליטוש אבן

אולי תאהב גם